Hakkımızda

Altınkum Hotel Hakkında

SCA ve 3D Turizm Grub Firması olarak Türkiye'de 30 yıllık başarılı turizm sektörü geçmişiyle önde gelen işletmelerin arasında yer almakta ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Birlik, bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık gibi değerleri esas almaktadır. Altınkum Hotel, Altınkum Park Hotel, Mermaid Lounge & Bar, Mem-et Restaurant ve Twins Boutique işletmeleri ve turizm başarıları ile Girişimciliği ve daima geleceğe yatırım yapmasıyla iş dünyasında özel bir yeri olan işveren Güllü DURAN ve Genel Müdür Muharrem DURAN her zaman şirketlerinin kar hedefinin ötesine taşıyıp kurumlastırmak amacına yonelmekte ve sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Otelimiz Antalyanın en güzel ilçesi olan Manavgat / Side'de denize 0 konumda olup, doğayla iç içe,tarihle bütünleşik bir konumdadır.

Altınkum Hotel olarak değerli misafirlerimize eşsiz bir tatil keyfini yaşatmak için deneyimli personellerimiz ve tecrübeli yönetim kadromuz ile sizleri unutulmaz bir tatil keyfi için bekliyoruz.

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz...